Eğlenmek için dışarı çıktığınızda, herhangi bir etkinlikte, işte, arkadaşlarınızla birlikte olduğunuzda veya spor yaparken bile şık görünmek istersiniz. Spor salonunda spor yaparken şık görünmek istiyorsanız bu yazımız tam size göre.

Spora giderken seçtiğiniz kıyafetler sayesinde spor yapmaya daha istekli bir şekilde devam edeceksiniz.

Size verdiğimiz önerilerle spor yaparken çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Spor Yaparken Nasıl Giyinmeli?

Kadın Spor Kıyafetleri

• Genellikle spor yaparken koyu renklerin tercih edilmesi gerektiği konusunda yanlış bir inanç vardır. Bu inancı terk edin ve spor yaparken daha canlı renkler seçin. Siyah ve gri spor kıyafetlerinizi bir tarafa bırakıp: mavi, pembe, yeşil gibi daha canlı ve sıcak renklere yönelin. Tayt, tişört, spor ayakkabınız gibi kombinlerinizi renkli yapmaya çalışın. Renk uyumunu güzel ayarlayın. Sade ve renkli. Örneğin beyaz bir spor ayakkabı üstüne açık mavi bir şort ve beyaz bir tişört güzel bir uyum sağlayabilir.

• Vücuduna güveniyorsanız, vücudunuzu gösterebileceğiniz kıyafetler seçmekten çekinmeyin. Fazlalıklarınızdan kurtulmak için gerekli çabayı sarf ettikten sonra, üstünüze zaten bir çok kıyafet oturacaktır. Hareket yapmanızı engellemeyecek, ama vücut hatlarınızı gösterecek dar ve esnek kıyafetler tercih edin. Bu sizi spor yapmaya daha çok teşvik edecektir.

• Spor kıyafetleriniz günlük kıyafetlerinize benzeyebilir. Bu spor yaparken şık olmanıza yardımcı olacaktır. Birçok spor giyim mağazası bu konuda kadınlara yardımcı olacak tasarımlar üretmektedir. Dışarıdan giydiğiniz tişörtler ve tayt gibi görünen bu tasarımlar, spor yaparken şık ve modern bir görüntüyü yakalamayı mümkün kılacak. Spor salonunda, dikkatinizi toplamayı ve dikkatleri üstünüze çekmeyi sağlayan bu şık spor giyim ürünleri sayesinde spor salonunda çok daha rahat hissedeceksiniz ve ertesi gün ne giyeceğiniz konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Spor Yaparken Saç Modelleri ?

Spor Yaparken Saçlar Nasıl Yapılmalı ?

• Saçınıza takmak için bir bant veya bandaj satın alın. İster kısa saçlı olun ister uzun saçlı, saç bantları spor yaparken kendinizi daha şık ve rahat hissetmenizi sağlayacaktır. Dahası, görünüşte küçük ayrıntılar sayesinde, farklı bir havaya dalabilirsiniz. Saç bantları saçınızı sabit tutacaktır ve sizi rahatsız etmeyecektir. Spor yaparken saçınızın dikkatinizi bozmasına izin vermeyin.

• Spor yaparken, daha fazla terlememek için terli yüzünüzde saçınızın dolaşmasına izin vermeyin. Dağınık saç sizi daha çok yoracaktır, saçlarınızı toplayıp spor yapmanızı tavsiye ediyorum. Basit bir at kuyruğu yapmak, hem şık bir görünüm sağlar hemde extradan saçınızla uğraşmak zorunda kalmazsınız.


Sabah uyanmak ve spora gitmek konusunda isteksiz iseniz, bu olay size işkence gibi geliyorsa kıyafetinize yapacağınız küçük dokunuşlar sayesinde spor sevincini canlı tutabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz