1- İLGİ GÖSTERİN

Sevginizi ifade etmenin 9 etkili yoluOnunla birlikteyken, aklınız da “onunla” olsun. İlginizi başka yere vermeyin. Odağınızın onunla birlikte olduğundan emin olun. Beraber film izlerken aynı anda maç sonuçlarını takip etmeyi bırakın.

2- DİNLEYİN

Sevginizi ifade etmenin 9 etkili yoluDinliyormuş gibi yapmayın, gerçekten dinleyin. Sevgimizi ve ilgimizi göstermenin en iyi yollarından biri karşımızdakini kesmeden dinlemektir. Çoğunlukla karşınızdakinin ihtiyacı, ona çözüm bulmanız değil, onu dinleyebilme kapasitenizdir.

3- KÜÇÜK HEDİYELER ALIN

Sevginizi ifade etmenin 9 etkili yoluÇok sevdiği çikolatayı buluşmaya götürmek veya sevdiği, istediği kitabı almak onu düşündüğünüzü göstermenin en güzel yolu… Günlük hayatın koşturması içerisinde, özel günleri beklemeden, küçük sürprizlerle hayatınıza renk katın.

4- EĞLENDİĞİ ŞEYLERİ BERABER YAPMAYI ÖNERİN

Sevginizi ifade etmenin 9 etkili yoluUzun süreli mutlu ilişkilere bakıldığında ortak noktalarından biri; çiftlerin birbirlerinin farklılıklarıyla mutlu olmaları… “Katlanmak” değil, “mutlu olmak, eğlenmek.” Yogaya mı gitmek istiyor, ona eşlik edin. yoga yapmak zorunda değilsiniz onun yanında olun, öncesinde veya sonrasında beraber vakit geçirin.

5- HAKLI OLMALARINA İZIN VERIN

Sevginizi ifade etmenin 9 etkili yoluBunu sadece erkekler değil, kadınlar da daha sık yapmalı. Kiminle birlikte olduğunuzu ve onu ne kadar sevdiğinizi hatırlayın.

6- KÜÇÜK NOTLAR BIRAKIN

Sevginizi ifade etmenin 9 etkili yoluSabah uyandığında başucunda bulacağı küçük sevgi dolu notlarla ona sevginizi gösterin. İhtiyacınız olan şeyler kağıt, kalem ve içinizden taşan sevginiz…

7- ONU ŞAŞIRTIN

Sevginizi ifade etmenin 9 etkili yoluŞaşırtmak diye okuyunca hemen aklınıza kompleks aksiyonlar gelmesin. Çok sevdiği filmin DVD’sini alıp akşam için romantik bir ortam sağlayabilirsiniz. Sevdiği sanatçının konserine bilet de alabilirsiniz.

8- CEP TELEFONLARI UZAKTA KALSIN

Sevginizi ifade etmenin 9 etkili yoluYemek yerken bile sosyal medya hesabınızı mı kontrol ediyorsunuz? İşten çıktınız ama gözünüz hala iş maillerinde mi? Bırakın, şu anda sevdiğinizle birliktesiniz. Tadını çıkarın. Kendinizi kontrol edemiyorsanız eve girdiğiniz anda cep telefonunuzu uzakta bir köşeye bırakarak birbirinize beraber geçirdiğiniz anları hediye edebilirsiniz.

9- SEVDİĞİNİZİ SÖYLEYİN

Sevginizi ifade etmenin 9 etkili yolukadınlar “duyduklarına”, erkekler “gördüklerine” aşık olur! Niye bu kadar zor söylemek? Kelimelerin gücünü yadsımayın ve içinizden gelen kelimelerin onun için en anlamlı hediye olduğuna güvenin. Ona sevdiğinizi söyleyin!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz