Kışın Beyaz Pantolon Giyilir Mi ?

Kışın beyaz pantolon giyilir mi? sorusunu arkadaşlar arasında her kadın birbirine sormuştur. Elimden geldiğince bu mevzuya açıklık getirmek istiyorum. Yoksa kışın beyaz kot pantolon giyiyor musun? Peki nasıl bir kombin gerçekleştirmeyi düşünüyorsun? Şimdilik kış alışverişine çıkmadın mı? O vakit çok şanslısın! Bu önerilerimi okumanı şiddetle tavsiye ederim.

Eğer bu yıl kış aylarında beyaz kot giymeyi planlıyorsanız aklınızda bulundurmanız gereken birkaç detayı gözden geçirelim.

Doğru Renk Kombinasyonunu Seçin

Kış aylarında şık bir beyaz pantolon kombini yapmanın en mühim unsuru, doğru renk kombinasyonunu yakalamaktan geçiyor. Mesela benim en sevdiğim renk kombinasyonu, kış aylarına uygun olan, beyaz ve gri renklerin uyumu. Beyaz kot pantolonu, gri bir atkı ya da şal ile kombinlemek çok şık bir görüntü meydana çıkartıyor. Genellikle belirtmek isterim ki, grinin bir çok alt renk tonu var, sizin tercihiniz her vakit açık gri tonlarda olsun. Eğer cildiniz açık tenliyse, grinin alt renk tonlarında, daha açık tonlar tercih edin.

Ayakkabı ile Beyaz Kot Pantolonunuzu Eşleştirin

Beyaz kot pantolonunu altına hangi ayakkabı giyilir? Ayakkabı söz konusu olduğunda, kışa ideal olan ayakkabıları seçmek istiyorsanız, bu önerilerimizi not alın.

Benim şıklık düşünceme göre en iyi ayakkabı alternatifi ayak bileği hizasında yüksekliğe sahip botlar. Yukarıda paylaştığım kombin fotoğrafına benzer bir beyaz pantolon ve açık gri, bej rengi tonlarında kombin yapacaksanız eğer, ayakkabı tercihiniz bilek hizasında ve çok koyu olmayan kahverengi bir bot olmalıdır.

Eğer bot değil de birtakım bayanlar gibi çizme delisi biriyseniz, kışın çizmesiz dışarıya ayak dahi basmıyorsanız, çizme ve kot pantolon giymeye karar verdiyseniz, çok uzun ya da kısa olmayan ideal bir uzunluk seçin. Fakat kışın beyaz kot pantolonun altında çizme giymeyi önermiyorum.

Kıyafetinize kışlık bir his vermek amacıyla bir fular ekleyin.
Evet hatalı okumadınız, fular kullanın! Kıyafetinize kış havası katmak amacıyla fular tam bir biçilmiş kaftan. Fular seçiminde de dikkat etmeniz gereken şey, fularınızın kıyafetinizdeki renklerle eşleştiğinden emin olun ve sıcak renkler tercih edin. 2017-2018 kış sezonunda büyük yün atkıların bir çok modacının koleksiyonlarında yer aldığını dipnot olarak eklemek istiyorum. Bu tip yün atkılar da tercih edebilirsiniz.

Biraz da sizin düşüncelerinizi merak ediyorum açıkçası. Aşağıdaki yorum alanına, Kışın beyaz pantolon giyilir mi? sorusuna karşı düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Şık günler dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz