Düz, altı-paket, gençken elde etmek için yeterince zordur. 60’lı yaşlarında, birkaç çocuğu olan bir kadın olarak, bu imkansız olabilir! Hatta “Çekirdek? Hangi çekirdek ?! ”

Güçlü Bir Çekirdeğin Faydaları

Güçlü bir çekirdek sadece kendiniz hakkında iyi görünmenize ve hissetmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda duruşunuzu, güveninizi ve dengenizi geliştirmeye yardımcı olur, yaralanmayı önler ve hatta iç organlarınızı korur. Güçlü bir çekirdek, vücudunuzu her gün koruyan ve güçlendiren kasların bir güç merkezi haline gelir.

Ayrıca, kas kütlesi oluşturmak ve midsection etrafınızdaki yağı azaltmak kalp hastalığı, kanser ve diyabet riskini azaltabilir. 

Gerçek Yardımcı

Rüya çekirdeğine ulaşmak çok zor olduğu için, birçok kadın hızlı düzeltmeler veya temizlemelerle caziptir.

Ancak yaşlanma sürecini yavaşlatmak ve kaslarınızı inşa etmek için gerçek süper güç, iyi, eski moda bir egzersiz ve yağsız protein, sebzeler ve karmaşık karbonhidratlar gibi vücudunuzu besleyen sağlıklı bir diyetin karışımıdır. 

Doğru Başlayalım

Kuvvet antrenmanı yıllar geçtikçe vücudu daha genç, daha güçlü ve daha işlevsel tutar. Karın kaslarınızı kaybettiğinizi hissettiğinizde, onları tekrar düzgün bir şekilde nasıl bağlayacağınızı anlamak zor olabilir.

Eski bekleme, doğrudan egzersize veya mekiklere atlamaktır – bu, çekirdeğinizi oluşturmanın en iyi yolu değil mi? Ancak egzersizi ve mekikleri yaşlandıkça omurga için tehlikeli olabilir ve tekrarlayan fleksiyonla çok fazla baskıya neden olabilir.

Vücudunuza nasıl düzgün bir şekilde aktive edileceğini hatırlatmadan doğrudan egzersize ve mekiklere atlamak sonuçlarınızı geri izleyebilir. Ancak çekirdek kaslarınızı ateşlemenin harika bir yolu var, böylece sonuçları hemen görebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz