Birçoğumuzun dolabında kurtarıcı olarak kullandığı ve vazgeçilmez olan kotları vardır. Bazen acele etmemiz gerektiğinde günün kurtarıcısı olur, bazen de kombinimizin tamamlayıcısı olur.

Jean Pantolon Kombinleri

2018 Sonbahar / kış sezonunda jean modası devam ediyor. 2019 için de geçerli olacağından hiç şüphem yok. Bu parçalar kadınların vazgeçemediği parçalardır. Özellikle yırtık jean modası son zamanlarda hala etkili. Koyu veya açık tonlu bir jean ile birleştirmeyi planlıyorsanız, parçaların birbirini boğacak kadar parlak ve kontrastlı olmaması için üst parçayı özenli seçmelisiniz.

Yırtık pantolonlarda farklı bir duruşa sahip olabilirsiniz; seçtiğiniz pantolon çok net olmayan nötr bir renk ise , birkaç kolye ya da zıt renklerden yapılmış aksesuarlar ile daha doğru bir seçim yapılabilir. Bir ceket ve altınada yakalı kıyafetler mi tercih ediyorsun? Bu tarz giyimlerde isteğe bağlı olarak küçük bir çanta veya topuklu ayakkabı, kot yırtık olduğundan daha güzel bir uyum sağlayacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli şey, üst kısımda yırtık bir parça seçmemenizdir çünkü bu güzel bir görünüm sağlamayacaktır.

Özellikle geniş ve yırtık bir pantolonunuz varsa, farklı bir duruş gösterecek ve güzel görünmenizi sağlayacak harika bir kombinasyon için kotunuza uygun fileli yada başka türde bir çorap seçebilirsiniz.

Jean Pantolon ve Ceket Kombinleri

Özellikle sonbahar aylarında süet ince astarlı ceketler seçebilir, normal veya kot ceket seçebilirsiniz. Bu tarz size çok kadınsı bir duruş verecektir. Bu kombinasyonu topuklu bir ayakkabı ile de tamamlayabilirsiniz.

Jean Pantolon ve Gömlek Kombinleri

Dantel tezgahlarından ve parçalardan vazgeçemeyen ve sofistikeliğini güzel bir görünüm ile dengelemek isteyen kadınlardansanız, bunu kot ile kolayca yapabilirsiniz. Özellikle kotlarla rahat ve seksi bir kombinasyon oluşturmayı kolaylaştırabilirsiniz. Kot pantolonlarla güzel görünmek istiyorsanız, kesinlikle ayakkabılarınızı güzel seçmelisiniz, topuklu ayakkabı hoş olabilir. Pantolonunuzu da dar kalıplarda seçmelisiniz, daha güzel oturacaktır. Bu kombinasyonun üst kısmında ise dar bir gömlek seçmelisiniz. Bu üçlü ile kadınsı ve seksi görünecek ve şıklığınıza şıklık katacaksınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz