KOÇ

Bugün özellikle toprak meselesi, gayrimenkul konuları varsa çözmeniz gereken şeyler bir an önce çözün derim. Olabildiğince bugünü olumlu kararlar vererek geçirin, karamsarlık çözüm getirmeyecek.

BOĞA

Sevgili Boğalar bugün sizin için “manasız bir gün geçti” diyebileceğiniz bir gün. Kafanızı toparlasanız da konsantrasyonunuzda yoksunluk söz konusu olabilir.

İKİZLER

Sevgili İkizler maddi konularda iyimserliği bir kenara bırakın. Bilirim cüzdanda iki elli lirayı yanyana görseniz kendinizi zengin sanırsınız. Bu konularda gerçekçi olun bugün.

YENGEÇ

Tamam iyimsersiniz, evet daha pozitif bakın çevrenize ama birilerinin çevrenizde dost gibi dolanırken kuyunuzu da kazabileceğini bilgisini bugün özellikle hatırınızda tutun

ASLAN

Aslanlar bugün iş güç konusun da aceleniz yoksa, müsaitseniz eğer vurun kafayı uyuyun. Zaten uzun süredir işteki patron, evdeki patron arasında yoruldunuz. Koy verin gitsin.

BAŞAK

Bugün kendinizi sosyal yardımlaşma konularında bir sevgi pıtırcığı gibi hissedebilirsiniz. Elbette yardımlarda bulunun yapın bir şeyler. Ama önce kendinize hayrınız dokunsun. Abartmayın.

TERAZİ

Mini mini birler, çalışkan teraziler. Çalışın bugün! Çünkü çalışma ortamı ve kariyer alanında olumlu açılar söz konusu. Bitirilecek işleriniz varsa hadi ne duruyorsunuz? İş başına.

AKREP

Sevgili akrepler bugün hukuki konular ve uzak mesafeden halledeceğiniz işler varsa hemen gecikmeden koyulun işinize. Özellikle yurtdışı ile ilgili konular kolay gelir size bugün.

YAY

Bugün kendinizi uykulu ve hatta hemen kıyıda köşede uyumaya aday bir halde görmeniz mümkün. Bu aralar uyku düzeninize dikkat! Aynı zamanda cinsellikte de özenli olun.

OĞLAK

İş veya evlilik konusu önünüze gelebilir. Bu konuyla ilgili konuşmalar, düşüncelerin aklınızı karıştırması çok doğal. Bugün çok fazla çevrenizde konuşulanları dikkate almayın derim.

KOVA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz