Erkeklerin En Sevdiği Kadın Parfümleri

En Güzel Kadın Parfümleri

Kadınlar parfümlerini seçerken ilk olarak kendi beğenilerine göre hareket ederler. Fakat erkeklerin, parfümlerini beğenmeleri de son derece mühimdir. Bu sebeple kadın parfümü önerileri baz alındığında parfüm değerlendirmesi yapıldığında erkeklerin en sevdiği kadın parfümleri liste başında yer almaktadır. Bu yüzden Kadınlar için yapılan parfüm önerisi karşı tür yani erkeklerin en çok beğendiği, trend olan kokulardan olmalıdır.

Burberry Weekend

Burberry Weekend en çok tercih edilen kadın parfümlerindendir. Çünkü erkeklerin de en çok beğendiği parfümlerin başında gelmektedir. Öncelik ile ferah bir koku hissi vermektedir. Hem de canlılıkla doldurulmuş haraketli ve çiçeksi bir parfümdür. Parfüm ortamında mandalina ve yeşillik kokularının barındığını hissedersiniz. Yabani gülün ve şeftali çiçeğinin natural kokusunu, ortamında sahip olan bu özel parfümü erkekler doğrultusunda çekici kılan bir başka özelliği de sandal ve sedir ağaçlarının misk kokuları bulunmaktadır. İşte bu sayede kadın parfümü önerileri listesinde mühim bir yerdedir.

GUCCI BY GUCCI

İşte nefis bir parfüm daha. Üst noktalarında yaydığı böğürtlen ve bergamot meyvelerinin kokusu yanısıra orta noktalarda verilen portakal çiçeği kokularıyla çekici bir parfüm olmayı başarmıştır. Alt noktalarında ise bu özel parfümün sandal ağacı yanısıra paçuli kokuları formülünü etkin kılmaktadır. En çok tercih edilen ve erkeklerin en sevdiği kadın parfümleri arasında olmayı başarmıştır.

BOUDOIR BY VIVIENNE WESTWOOD

Bu koku gerektiğince feminen bir yapıya sahiptir. Baştan çıkarıcı ve esrarengiz bir koku olarak erkeklerin en çok beğendiği parfümler arasında yer bulmuştur. Genellikle sümbül, süsen kökü, bergamot ve kakule ile birleşime katılan tütün yaprakları, tarçın kokularıyla özel bir tecrübe sunuyor. Hem kadınların hem de erkeklerin en beğendiği kadın parfümleri arasında yer almayı muhakkak hak ediyor.

DIOR HYPNOTIC POISON

Kadınlar icin parfüm önerisi listesinde yer alan bu parfüm kadınsı özelliklerine güvenen, esrarengiz fakat yürekli kadınların tercih ettikleri parfümlerdir. Bu amaçla erkeklerin ilgisini çeken parfümlerin başında gelmektedir. Böylesine kadınsı bir parfüm olmasını gerçekleştiren formülünde ise zambak, vanilya, yasemin ve acıbademin bulunduğunu söyleyelim. Bu özel notalara sahip parfüm kadınsı dürtüleri ve özellikleri ön plana koymaktadır. Etkin formülü ile erkeklerin en çok beğendikleri parfüm olması yanısıra yaydığı kokular yardımıyla hipnotize etkisiyle de baş döndürmektedir. Erkeklerin unutmayacakları ve burunlarında, akıllarında iz bırakan parfüm olarak listede konumunu almaktadır.

TOM FORD BLACK ORCHID

Şehvetli ve aynı vakitte asalet uyandırıcı kokulardan biri hangisidir dersek karşımıza Tom Ford Black Orchid çıkacaktır. Kuş üzümü ile beraber taze bergamot kokularını özel formülleriyle birleştiren bu baştan çıkarıcı koku son derece şehvetli bir kokudur. Bu sayede erkeklerin çok ilgisini çekmektedir. Çiçek kokuların yanı sıra meyve kokularını da harmanlayan bu özel parfüm erkeklerin sevdiği asil kokulardandır.

MISS DIOR CHERIE

Kadınlar için parfüm önerisi listesinde olan ve erkeklerin en sevdiği kadın parfümleri içersinde olan Miss Dior Cherie değişik formülü yardımıyla hayatın hareketliliğini yaşayan, maceracı kadınların kokusudur. Hayatta beğenilen kadınların erkekleri, bu parfüme bayılırlar. Adeta bu koku erkek cinsine mutluluk veriyor. Yeşil mandalina yanısıra çilek marmelatlı ve taze paçuli sahibi olan kokusuyla genç ve ruhu canlı olan kadınların vazgeçilmezi olmayı başarmıştır.

FAN DI FENDI

Karşımıza çıkan kadın parfümü önerileri içersinde oryantal kokulardandır. Altın renginde şişesiyle de varlıklı ve görkemli, ihtişamlı bir hava katmaktadır. Formülünde mandalina, deri ve paçuli notalarıyla erkeklerin ilgisini çekmektedir.

LOLITA LEMPICA FEMININE

Listede olmazsa olmaz kokulardan biri de kuşkusuz Lolita Lempica Feminine olmaktadır. Romantik kokular arasında her vakit listede olan bu özel kokunun içerisinde menekşeden meyana, amerana kirazından vanilyaya kadar son derece şehvetli ve etkin kokular bulunmaktadır.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz