Dolabınızda İhtiyacınız Olan Mont ve Ceketler
Dolabınızda İhtiyacınız Olan Mont ve Ceketler

görüntü

Yeni tarzlara çaresizce ihtiyaç duyuyorsanız ve her türden bir astar istiyorsanız, hepsini sizin için tamamladık. Evet, bazen aynı gözüküyorlar, ancak uzunluk, kesilme, kapanma ve malzeme bedeninizde gerçekte nasıl göründüğü konusunda büyük bir fark yaratabilir.

Kafa karıştırıcı başka bir şey de paltolar ve ceketler arasındaki ayrım ⁠ — Yani, hepimiz onları çok fazla düşünmeden birbirinin yerine kullanıyoruz – ama paltolar genelde belinize kadar uzuyor ve kalçalarınızda ya da alt kısmında isabet ediyor.Aşağıdaki genel olarak bilmeniz gereken farklı tür palto ve ceketlerdir.

1-Hendek

Uzun Midi Trençkot

blank

Bunlar kış ve ilkbahar arasındaki nihai geçiş parçasıdır ve düğmelerini ve ayarlayabileceğiniz veya bağlayabileceğiniz kemerli bir bel içerir. Genellikle tan ve haki tonlarındalar, ama onları başka tonlarda da bulabilirsiniz.

2-Taklit kürk
Sophie Faux Kürk
blank

Her zaman etrafınızda battaniye varmış gibi hissetmek ister misiniz? Taklit kürk mantoların girdiği yer burasıdır, çünkü sıcacık, rahatlar. Bunlarla, süper yumuşak bir kürk hissi elde edebilirsiniz.

3-Peacoat
Çok Yumuşak Rahat Peacoat
blank

Tavus kuşları genellikle çift göğüslü olmasına rağmen (iki düğmeli sütunları olduğu anlamına gelir), bu hala imzası geniş yaka ve ön ceplere sahiptir.

4-Uzun çizgi
Elaina Lacivert Ceket
blank

Adından da anlaşılacağı gibi, bu daha uzun palto tarzı ve şık. Tek düğmeli, diz boyu ve dokulu manşet detayları ile şık bir platodur.

5-Silgi
Abbey Road Silgi Ceket
blank

Gevşek oturan ve havalı, bir silgi genellikle açık bırakılır, böylece her adımda sallanır. Siluetleri boyuta daha fazla çekiyorsanız, bu geçit kadife bir adınızı çağırıyor.

6-Kruvaze
Kruvaze Cinch Trençkot
blank

Bunların her biri üzerinde simetrik düğme sütunlarıyla örtüşen ön kapaklara sahiptir, bu yüzden bu stiller vücudunuza daha sıkı bir görünüm verir.

7-yün
Ekose Koza Yün Ceket
blank

 Acımasız kışların olduğu bir yerde yaşıyorsanız, yün ceket kesinlikle kalın ve ağır kumaşı sayesinde soğuk havayı kesinlikle uzak tutar. Ama sadece bu malzeme olduğu için sevimli olamayacağı anlamına gelmez.

8-Parka
Longline Hafif Parka
blank

Rüzgar geçirmez ve her türlü elemente karşı korumak için bir başlık içerir. Bu sonbaharda uygun yanmış turuncu tarzı sadece güzel değil, aynı zamanda fonksiyonel cepler ve güvenli kapakları vardır.

9-Aşağı
ReNew Uzun Kirpi
blank

Tüm kirpi katları aşağı değil, fakat bütün kat aşağıları şişiricidir. Ama aradaki fark ne? Aşağı stiller, yalıtım (ve ekstra yumuşaklık) için özel olarak ördek veya kaz tüyleri kullanılarak yapılır.

10-Kirpi balığı
Paketlenebilir Suya Dayanıklı Kirpi Ceket
blank

Bu stil izolasyon için sentetik dolguya sahiptir. Ayrıca, inanılmaz derecede hafiftir ve katlamanız gerekiyorsa süper sıkı katlanabilir.

11-Tek sıra düğmeli
Ekose Kum Saati Ceket
blank
 Bu ekose ceket ön cepler ile birlikte minimal ve zarif görünmesini sağlar.
12-Koza
Yün Koza Ceket
blank
Hafif büyük boy, bu siluet en şık örgüye bile giymek süper kolaydır. Bu özel J.Crew kaplama ile, yakayı aşağı katlayabilir veya ekstra boyun sıcaklığı için dik tutabilirsiniz.
13-Süet veya sahte süet
Sahte Süet Trençkot
blank
İnce bir doku mı arıyorsunuz? Bu malzemeleri bilin. Zarar görmemesi için su veya kardan uzak durun!
14-Yağmurluk
Quayside Suya Kapşonlu Ceket
blank

Su ve kardan bahsedersek, nemli ve perişan olmanızı engelleyen bir yağmurluk isteyeceksiniz. Aynı zamanda harika bir geçiş tarzı: kışın kazaklarla, ardından ısındığında Tişörtlerle giy.

15-Kaşmir
Büyük Yakalı Kaşmir Ceket
blank
Ahh kaşmir, tartışmasız tüm kumaşların meraklısı. Evet, pahalı, ama yine de ultra hafif hissederken inanılmaz derecede sıcak.
16-Oyuncak
Teddy Suni Kürk
blank
Bu, kabarıklık derecesine sahip bir suni tüye benzer, ancak daha kaba bir kesme malzemesine daha yakındır. 2018’in trendi  olsa da, kesinlikle bu kış tekrar olacağına bahse girerim.
17-Geçiş
Geçiş Kat
blank
Geçişli palto, balıkçılar ile yakından ilişkilidir ve Donanması’nda geçmişi vardır. Bu koyu mavi olanın yakasına kadar uzanan ekstra güvenlik için kapakların altında bir fermuarı var.
18-Bombacı
Chicago Büyük Boy Ceket
blank
Askeri kökenlerden bahseden bombardıman ceketi klasik bir siluettir. Pilotlar tarafından giyildi (ve şimdi herkes tarafından), büyük kollarla karakterize edildi ve kelepçelerin, belin ve yakanın üstüne elastik takıldı.
19-shacket
Kadife Düğme Aşağı Gömlek Ceket
blank
Onu gömlek olarak veya ceket gibi giyin! Ne düşük anahtar parlak bir fikir. Bu kadife uzun kollu ve altındaki örme katmanları için mükemmel olan gevşek kollu vardır.
20-Kapitone
Moss Dolman Kapitone Ceket
blank
Tıpkı annenizin ördüğü gibi ama halka açık yerlerde giymek için daha uygun. Kapitone kumaş bir rüya gibi hissediyor ve her küçük kare genellikle dolgu maddesi içerdiğinden yalıtım sağlıyor.
21-Kot
Orijinal Sherpa Kamyon Şoförü Ceketleri
blank

Bunu zaten biliyorsun, ah, ama bu kelimenin tam anlamıyla herkesin dolaplarında ihtiyaç duyduğu bir temel. Soğuk aylarda, Levi’nin burada olduğu gibi sherpa astarı olan birine yatırım yapın.

22-Anorak
Zip Ön Kapşonlu
blank
Evet, bu görünüşte bir parka gibi görünüyor, ama beni dinle: Anoraklar daha kısa ve bel çevresinde kordonlar var, bunun gibi, bu yüzden sıkılabilirler. Farklı, tamam!
23-Kayak
Süper Yıldız Ceket
blank
Bazı karla kaplı yamaçlarda dolaşırken, buzlu rüzgâra karşı koruyan bir cekete ve sahip olabileceğiniz her türlü sileceğe sahip olmalısınız. Daha ucuz olan versiyonları bulabiliyorsanız, yine de size maliyeti olabilir, ancak bu tatlı tatlı yalıtım ve aerodinamik siluet için buna değer.
24-Üniversite
Klasik Varsity Ceket
blank
Lise sporcularının temel malzemesi olan çeşitlilik ceketi, omuzlarında popülerlik giymek gibidir. Yine de tüm ciddiyetlerinde, dekoratifler ve genellikle lisenizin baş harflerinin yamalarını içerirler. Ayrıca bazı ekstra yetenekler için bunlara iğne ekleyebilirsiniz.
25-Pelerin
Küçük Bufalo Ekose Pelerin Eşarp
blank
Bir kar fırtınasında en iyisi değil, ama daha havalı ortamlarda bir moda ifadesi yapmak istiyorsanız çok güzeller. Bunlar omuzların üzerine gevşek bir şekilde takılıyor ve kollarınızı geçireceğiniz delikler var. Aksesuar kullanıyorsanız, bunun gibi stillerin üzerine bir kayış da ekleyebilirsiniz.
26-Yarar
Yardımcı Ceket
blank
Bunlar tipik olarak bir kutu silüetine sahiptir, ceplerin kıtlığı yoktur ve tipik olarak denim veya mumlu kanvastan (yani, kaba işlemesi için dayanıklı kumaşlardan) yapılır. Açık havada yürüyüş yapıyorsanız veya kamp yapıyorsanız, bunlardan birini sepetinize eklemek istersiniz.
27Moto
Vivica Yıkanmış Vegan Deri Moto Ceket
blank
Deri tarzı asimetrik bir fermuar, yakada çiviler vardır ve sizi bir motosiklete sahipmiş gibi görünmenizi garanti eder (ya da en azından birini kullandınız).

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz