Tereyağı köpük nedir?

Bu sevimli bodur yağı veya tereyağı boduru parçaları, vücut eritmesi ve bodur arasında bir evliliktir. Yapması kolaydır ve uygulaması kolaydır, çok hijyeniktir ve minimum miktarda atık harcar. Tereyağı fırçaları, ürün çeşitliliğiniz ve organik cilt bakım ürün yelpazeniz için harika hediyeler, eşantiyonlar veya tamamlayıcı ürünler yapar.

Kesinlikle hiçbir kural ve sınırlama yoktur (açık bir şekilde, içeriklerinizin güvenlik gereksinimlerinin, özellikle uyguladığınız esansiyel yağların dermal limitleri dışında).

Tereyağı Ovma Stabilitesinin Önemi

Tereyağınızı ovalama işleminde orijinal formunda ve saklama sırasında ve sizin veya müşterinizin tereyağını ellerinde tuttuğunuz kısa uygulama süresi boyunca tutarlı tutmak istediğinizi düşünün. Belli ki uygulama şansınız olmadan elinizde erimesini istemezsiniz!

Vücut erimeleri mutlaka banyoda tutulmaz, ancak ovma ılık ve nemli banyoda tutulur ve kullanılır. Bu nedenle sertlik ve erime noktasının, tereyağı sürtmelerinde saf vücut erimelerine kıyasla biraz daha önemli olmasının nedeni budur. Sert tereyağınızın içeriğini artırabilir veya fırçalamayı vücudun eridiğinden biraz daha sert hale getirmek için düşük miktarda balmumu ekleyebilirsiniz.

Tereyağı köpüğü’nüzü korumanız gerekir mi?

Tereyağı fırçalayınca su olmadığı için koruyucuya ihtiyacı yoktur. Ancak bu ürünün duşta ve ıslak parmaklarla uygulanacağını unutmayın. Ovalama işlemlerini küçük parçalar halinde yaparız, böylece 1-2 uygulamada tüketilirler ve hiç bir mikrobiyolojik sorun yaşamazlar.

Hangi eksfolyonun kullanılacağına bağlı olarak, uygulayacağınız tereyağı ve diğer bileşenlerin (bitkisel infüzyonlar, killer) parçası, ürünün gerçekten gerçekçi (mikrobiyolojik olarak) gerçekçi olup olmayacağını belirlemek için bazı küçük zorluk testlerini yapmanız gerekebilir. uygulama sözleşmeleri.

Sisteme herhangi bir koruyucu madde eklemeye karar verirseniz, koruyucu maddenin en az bir suda çözünür bileşen içermesi gerektiğini unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz