Yaz boyunca ve sonbaharda iyi ve gerçekten yolda, saçlarımızla kolaylık ve sadelik arzuluyoruz-aylarca güneş, tuz ve Deniz havası, uçlarımızı aşınma için biraz daha kötü görünmeye bıraktı ve bir pirzola zamanı olabilir. Ve anlaşılan o ki, bize bir sürü düşünüyoruz.

1920’lerde ortaya çıkan künt bob uzun zamandır klas, güçlü kadınlarla ilişkilendirildi: Anna Wintour, Michelle Obama ve Coco Chanel’i düşünün.Jacinta Macey, Toronto’nun Medulla & Co.şirketinde stylist, künt bob kalın saç yanılsama verebilir diyor, bir anda. “Künt bob tarzı, çok tanımlanmış bir çizgiye sahip olarak saça dolgunluk verir. Saçınızın daha uzun kesimlere kıyasla mümkün olduğunca kalın görünmesini sağladığı için, daha ince veya daha düşük yoğunluklu saçları olan herkes için kesinlikle harika bir seçenektir.“Artı”, uzunluğa bağlı olarak evrensel olarak gurur verici olabilir.”Ekliyor,” genel bir kural olarak, çoğu müşteri çenelerinin altında [saçın bittiği saç kesimi çizgisi] çevresini tercih ediyor. Bu şekilde yüz şekillerini yuvarlamaz.”

Bakım açısından Jacinta, ” bakım kesinlikle daha uzun bir kesimden daha zor. Ortalama olarak, saçınız ayda yarım inç ila tam inç büyür. Yani saçınız iki santim omuz yukarısında oturur, teoride, iki ay içinde omuzlarınıza vuracak ve garip ‘flip out’ aşamasında olacaktır. Genel olarak, bakım kesintileri her iki üç ayda bir gelir.” en zor kısmı omuzlarınızı geçiyor ” diyor. “Oradan lob cennetindesin. Genellikle müşterilerimin üç ay boyunca sadece uçları (temelde görünmez bir saç kesimi olan) toz haline getirmek ve her şeyi taze tutmak için gelmeye devam etmesini öneririm. Saçınızı kırpmıyorsanız, onu büyütüyor olsanız bile, kuruyor, bölünüyor, kopuyor ve aslında kendini kesiyor. Yani ön planda kıllar sağlık tutarken size rehberlik etmek profesyonel güvenen anahtarıdır!”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz