Kış 2019 tezat bir sezon olarak ayarlanır. Bir köşede, tasarımcılar Fransız burjuvazisinin o kadar da gizli olmayan cömertliğine saygı gösteriyorlar. Öte yandan, punk ruhu havada hissedilebilir, Kongre karşısında gülüyor ve femme rebelle’in silüetlerine ilham veriyor. Fakat bu iki karşıt etki ortak bir paydayı paylaşıyor – olması gereken şeyin imkansız bir ideali yaratmak yerine bugünün kadınını kutluyorlar. Bunlar Sonbahar/Kış 2019-2020 moda manzara tanımlayan trendler vardır.

Burjuva

Daha kavramsal moda mevsimlerinden sonra, özünde zarafeti olan bir stil koduna dönüş, Moda Haftası Sonbahar / Kış 2019-2020’deki pistteki kapsülleri şekillendiriyor. 1970’lerin sonlarında ve 1980’lerin başında burjuva, etek-cum-culottes, blazers, keskin pilili pantolon, terzilik ve trençkotlar ile rafine siluetleri düşünün … anahtar hassas kesimler ile tutarlı görünüyor yaratıyor.

Punk Ruhu

Onun takan asi ve ilham olduğunu yüksek sesle ve net bildiren bir siluet girin, Çıtçıt ile onun yolunu oyma, köşeli, androjen tasarımlar ve punk tarzı hileler tüm, grunge ve esaret, serin için, yorgun Kongre meydan okuyan müstakil tarzı canlanma.

Seksen

Bu kış takıntısı mı? 1980’ler (parıltı ve omuz pedleri dahil) ve gece kulübü tarzı à la Studio 54 veya Saray.

Balıksırtı

Baştan ayağa siluetleri hakim, yüksek kontrastlı houndstooth motifi belirgin bir androjen cazibesi ile retro ruhu bir füzyon gördüm.

Pelerinler

Sıkıca klasik iken modern kalmak isteyenler için, pelerin dönüşü cevap, hem rahat görünüm hem de akşam kıyafeti için şık (ve rahat) bir tamamlayıcıdır.


Kontrol

Böyle basit bir motif etrafında varyasyon potansiyeli büyüktür. Yıpranmış baş-to-toe veya renk bloke Özgüven için bir emin-yangın yoludur.

Shearling Mont

Failsafe kış trendinden asla uzaklaşmayan bu sezon koyun derisi, pistlerde görülen enerjik, kentsel ve sportif versiyonlarla daha doğal bir yenilenme geçirdi; Celine’de Tiki, Chloé’de yetmişli tarzı ve Isabel Marant’taki maceracı için uygun.

Omuz pedleri

1980’lerin imzası, sonsuz mimari potansiyele sahiptir. Kare, keskin veya utanmadan hacimli olsun, omuzları yaratıcılığın odak noktası yapın.

Neon

Neon trendi, bu moda Haftasındaki pistleri yaktı ve 1980’lerden ilham aldı, çılgın kültür ve hatta Deniz Serre’de gösterildiği gibi nükleer kıyamet-cesur renk engelleme verildi. Dikkat ve tepki için bariz bir çağrı: “ne istiyorum? İnsanları şok etmek, onları yansıtmaya zorlamak için, ” dedi Yves Saint Laurent, ünlü Scandale koleksiyonunun sunumundan sonra 1971 de.

Couture terzilik

Androjen siluetleri üzerinde yoğun bir şekilde çizilen bir mevsim ile smokin, bu kez şık kol detaylandırma, heykel omuzları ve payetler ile bir couture rönesansı geçiren bir geri dönüş yapıyor.

Pop tüyleri

Hollywood’un Altın Çağ glamour bir güvence duygusu için, parlak tüyler rezerv olmadan kullanılmak üzere bir araçtır.

Sahte kürk

Faux-fur sadece bir trendden daha fazlasıdır-pist üzerindeki önem, moda dünyasının büyüyen çevre bilincinin semptomatiktir. Dahası, Sonbahar/Kış 2019-2020’deki şovlar, Moschino şovunun kitschy glam-hiciviyle ve Stella Mccartney’e daha doğal, gösterişli bir bakışla çok yönlülüğünü kanıtladı.

Tiki

Sportif görünümün (teddy, kargo pantolonları, yelken ayakkabıları), Tiki tarzı (varsayılan kravatlar, etek-cum-culottes, tüvit ve moccasins ile) doğrudan soyundan gelen, New York’tan Milan’a kadar tasarımcılar tarafından oynandı.

Abartılı hacim

Bu sezon, özellikle omuzlar ve kollar söz konusu olduğunda, boyut meselesi. Bottega Veneta, Alexander McQueen ve Balenciaga’da, tasarımlar balon gibi, yumuşak kavisli ve konturlu, bir şekilde aşırı ifade edilmiş ancak nazik bir cazibe için.

Dominatrix

Siyah deri, vinil, kafesler ve korseler ile, tüm kutular kesinlikle esaret esintili bir kış için işaretlendi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz